Графік роботи офісу

пн - пт 9:00 - 18:00

сб 10:00 - 16:00

Політика конфіденційності

Згода на обробку особистих даних

Заповнюючи форму з особистими даними на сайті компанії «Лідер Комфорту», ​​Ви автоматично погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності. Так само, ви даєте згоду використовувати ваші персональні дані в наведених нижче випадках.

1) Ми передамо персональні дані правоохоронним органам у випадках: порушення закону України, ухвали суду або порушення нормативно-правових актів, а також у разі запобігання шахрайству.

2) Ми передаємо персональні дані третім особам, які надають нам підтримку та послуги з доставки Вашого замовлення.

Компанія “Лідер Комфорту” з повагою ставиться до конфіденційності даних користувачів сайту. Кожен клієнт може бути спокійним про збереження своїх особистих, конфіденційних даних.

Дані, необхідні для роботи з клієнтами

Інформація, яку ми отримуємо – “Ім’я” та “Телефон”, використовуються нами для контактування з майбутнім клієнтом. Ім’я, яке вказується Вами у формі замовлення заміру, використовується для особистого звернення. Телефон необхідний для своєчасного зв’язку з вами для уточнення деталей заміру або замовлення для надання якісних послуг.

Робота з особистими даними користувачів

Сайт rolety-kiev.com.ua використовує Cookies та асоційовану інформацію про користувачів сервісу Google Analytics. Дані технології дозволяють нам працювати з інформацією про використання сайту та надалі покращувати його згідно з результатами. Ми прагнемо зробити наш ресурс максимально зручним для користувачів та майбутніх клієнтів компанії. Ви завжди можете заборонити відправлення Cookies або налаштувати підтвердження відправки у вашому браузері, однак деякі можливості сайтів можуть бути недоступними.

Захист персональних даних

Для забезпечення безпеки ваших даних ми застосовуємо низку технічних, адміністративних та управлінських заходів безпеки. Працівники нашої компанії усвідомлюють важливість збереження особистих даних кожного користувача.

Всі дані, надані вами, можуть бути змінені або видалені з нашої бази за Вашим запитом. Для цього вам потрібно буде звернутися до нашої компанії будь-яким зручним для Вас способом зі сформульованим запитом.