Графік роботи офісу

пн - пт 9:00 - 18:00

сб 10:00 - 16:00

Дерев'яні жалюзі з електроприводом

Сучасні технології комфорту торкнулися автоматизації дерев'яних жалюзі. Керувати ними за допомогою пульта практично не докладаючи фізичних зусиль легко та зручно. Регулювати кут нахилу жалюзі ламелів дуже зручно за допомогою спеціального пульта SOMFY SITUO VARIATION RTS.
Ціна від 5967 грн/м²
Каталог:
76
кольорів
Виготовлення:
від 5
днів
Різновиди:
2
види автоматики
Гарантія:
2
роки

Дерев'яні жалюзі з електроприводом від Лідер Комфорту

Досвідченим цінителям комфорту, стилю та затишку, не стисненим у грошових коштах, ми рекомендуємо купити дерев’яні жалюзі з електроприводом ціна яких повністю виправдовується високою якістю виконання, натуральністю матеріалів та естетичним зовнішнім виглядом. Дерев’яні жалюзі з автоматичним керуванням – це справді виріб класу «люкс». Безперечно, людина, яка встановлює у себе в квартирі або будинку дерев’яні жалюзі з мотором, почувається справжнім господарем свого життя. Моторизовані жалюзі, виготовлені з натурального дерева, створять про Вас враження людини ґрунтовної, серйозної та наділеної винятковим смаком.

Вибираючи електропривод для жалюзі, дуже важливо приділити достатньо уваги його якості. Адже цей дорогий виріб покликаний служити Вам не один рік, суттєво полегшуючи завдання керування світловим потоком. Тільки уявіть одним натисканням кнопки на пульті, Ви можете підняти або опустити жалюзі, не перериваючи розмови з Вашим гостем або діловим партнером!

Але можна піти далі, повністю автоматизувавши всі процеси підняття та опускання жалюзі. Дозволяє здійснювати керування жалюзі зі смартфона система «розумний дім». Само собою, для підключення до такої високотехнологічної системи може підійти не будь-яка автоматика для жалюзі. Зокрема наша компанія рекомендує Вам придбати дерев’яні жалюзі з автоматикою somfy. Це якісні електрокарнизи від іменитого європейського виробника, які заслужили на визнання користувачів по всьому світу. Купуючи такий виріб, Ви можете бути впевнені у його тривалій безвідмовній роботі. Якщо Ви вирішили придбати дерев’яні автоматичні жалюзі Київ, запрошуємо Вас завітати до нашого офісу, де ми з радістю допоможемо Вам у реалізації Вашого бажання.

матеріали

Колір
Ширина ламелі
Структура
Виробник
Цінова категорія

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Заявка

Залишіть заявку на безкоштовний замір у нас на сайті або зв'яжіться з нами по телефону.

викликати замірника
2

Замір

Замірник приїде у зручний для Вас час із каталогами та зразками продукції.

викликати замірника
3

Виробництво

Ви підтверджуєте свій вибір і вносите аванс, замовлення надходить у виробництво.

викликати замірника
4

Встановлення

Після виготовлення, монтажник доставить та встановить Ваше замовлення. Розрахунок. Гарантія.

викликати замірника

отримайте консультацію фахівця

Залишіть номер телефону і ми перетелефонуємо Вам найближчим робочим часом

Політика конфіденційності