Графік роботи офісу

пн - пт 9:00 - 18:00

сб 10:00 - 16:00

Римські штори з електроприводом

Автоматизація сонцезахисних систем стала доступною та невід'ємною частиною комфорту. Римські штори не стали винятком. Адже так зручно керувати шторами, сидячи на дивані, особливо якщо потрібно відкрити або закрити кілька конструкцій. Ми пропонуємо виготовлення римських штор із моторизованими карнизами.
Ціна від 7298 грн/шт
Каталог:
1000
тканин
Виготовлення:
від 7
днів
Різновиди:
2
види карнизів
Гарантія:
1
рік

Римські штори з електроприводом від Лідер Комфорту

У зв’язку з інтенсивним розвитком сучасних технологій щодня стають доступними нові досягнення цивілізації, покликані максимально спростити наше життя. Одним із таких інноваційних рішень на ринку віконних світлофільтрів є римські штори на пульті керування.

Ця новинка може значно спростити щоденну процедуру регулювання світлового потоку. Автоматика для римських штор допоможе легко впоратися з підйомом штор у будинках та квартирах з високими стелями, регулюванням світлового потоку на мансардних вікнах або швидко відрегулювати групу штор на еркерних вікнах.

Для того, щоб максимально спростити собі виконання щоденних завдань, римські штори з електроприводом купити можуть сім’ї, що очікують поповнення в сім’ї, люди похилого віку, багато працюючих людей. У всіх перерахованих випадках, римські штори з електроприводом ціна яких очікувано вища за вартість звичайного карниза для римських штор окупляться сповна зекономленим часом і силами.

Якщо Ви бажаєте зробити своє життя максимально комфортним, повністю автоматизувавши всі процеси у Вашій оселі, рекомендуємо Вам придбати електрокарниз для римських штор для подальшого підключення його до системи «Розумний дім». Подібна функція може бути просто незамінною для власників великих будинків.

Якщо зваживши всі плюси найновішого технологічного рішення, Ви вирішили купити автоматичні римські штори Київ, запрошуємо Вас до офісу компанії «Лідер Комфорту». Ми із задоволенням підберемо для Вас найбільш підходящу модель римських штор, оснастивши систему виключно якісним електрокарнизом.

матеріали

Колір
Структура
Сонцезахист
Виробник
Цінова категорія

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Заявка

Залишіть заявку на безкоштовний замір у нас на сайті або зв'яжіться з нами по телефону.

викликати замірника
2

Замір

Замірник приїде у зручний для Вас час із каталогами та зразками продукції.

викликати замірника
3

Виробництво

Ви підтверджуєте свій вибір і вносите аванс, замовлення надходить у виробництво.

викликати замірника
4

Встановлення

Після виготовлення, монтажник доставить та встановить Ваше замовлення. Розрахунок. Гарантія.

викликати замірника

отримайте консультацію фахівця

Залишіть номер телефону і ми перетелефонуємо Вам найближчим робочим часом

Політика конфіденційності