Графік роботи офісу

пн - пт 9:00 - 18:00

сб 10:00 - 16:00

Штори-плісе з електроприводом

Для Вашого комфорту та зручності рекомендуємо купити штори плісе з дистанційним або провідним керуванням. Автоматика буде особливо корисною для штор великих розмірів і для конструкцій встановлених у важкодоступних місцях, наприклад на стельових або мансардних вікнах.
Ціна від 8721 грн/шт
Каталог:
305
тканин
Виготовлення:
від 5
днів
Різновиди:
6
видів систем
Гарантія:
2
роки

Штори плісе з електроприводом від Лідер Комфорту

Якщо ви є шанувальником сучасного стилю в інтер’єрі. Якщо ви звикли йти в ногу з часом, не бажаючи відставати ні на крок. Якщо Ви сучасна зайнята людина, яка воліє витрачати свій час з користю. У всіх цих випадках, рекомендуємо Вам звернути увагу на штори плісе на пульті керування.

Штори плісе автоматичні на моторі можуть бути легко впроваджені в систему «Розумний дім». Ця інноваційна система, що дозволяє автоматизувати всі процеси в будинку, вже давно заслужила визнання у всьому світі. Складно знайти людину, яка б жодного разу не чула про неї.

Водночас автоматичні штори плісе купити Київ можуть і люди, які поки не планують підключати їх до системи розумного будинку. Керувати такими шторами набагато простіше та швидше. Підняття або, навпаки, опускання штор за допомогою пульта керування не забере багато часу і дозволить зробити це з будь-якої точки кімнати. Так, якщо Ви лягли в ліжко, забувши заздалегідь опустити штори, Вам не доведеться знову підійматися, щоб здійснити цю процедуру. Увійшовши з ранку до Вашої дитини, Ви можете попрямувати до дитячого ліжечка, не підходячи до вікна для того, щоб впустити в кімнату промінчики ранкового сонця.

Штори плісе з електроприводом somfy є найкращим рішенням на сучасному ринку автоматизованих карнизів для віконних світлофільтрів. Висока якість матеріалів та надійність конструкції дозволять Вам тривалий час насолоджуватися винятковим комфортом.

Якщо Ви остаточно переконалися у своєму бажанні встановити у Вашій спальні, дитячій, вітальні штори плісе з автоматичним керуванням ціна не стане перешкодою для реалізації цього рішення. Адже наша компанія пропонує придбати якісні автоматизовані вироби за прийнятними цінами.

Системи плісе Cosiflor з електроприводом

FE

PLE 12

PLE 30

PLE 31

PLE 32

PLE 33

матеріали

Структура
Сонцезахист
Виробник
Цінова категорія

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Заявка

Залишіть заявку на безкоштовний замір у нас на сайті або зв'яжіться з нами по телефону.

викликати замірника
2

Замір

Замірник приїде у зручний для Вас час із каталогами та зразками продукції.

викликати замірника
3

Виробництво

Ви підтверджуєте свій вибір і вносите аванс, замовлення надходить у виробництво.

викликати замірника
4

Встановлення

Після виготовлення, монтажник доставить та встановить Ваше замовлення. Розрахунок. Гарантія.

викликати замірника

отримайте консультацію фахівця

Залишіть номер телефону і ми перетелефонуємо Вам найближчим робочим часом

Політика конфіденційності