Графік роботи офісу

пн - пт 9:00 - 18:00

сб 10:00 - 16:00

Тканинні ролети з електроприводом

Автоматизація сонцезахисних систем давно перестала бути розкішшю. Можливість дистанційно керувати рулонними шторами стала популярною не тільки серед приватних клієнтів, а й серед бізнес-центрів. Ми пропонуємо Вам унікальну можливість керувати тканинними ролетами на відстані.
Ціна від 5187 грн/шт
Каталог:
500
тканин
Виготовлення:
від 5
днів
Різновиди:
10
електроприводів
Гарантія:
до 5
років

Тканинні ролети з електроприводом від Лідер Комфорту

Прискорений ритм життя, характерний для мешканців великих мегаполісів у ХХІ столітті, зумовлює постійний цейтнот часу та, як наслідок, необхідність автоматизації більшості процесів, які ми раніше виконували вручну. Економія часу на виконанні щоденних простих завдань є не примхою, а обов’язковою умовою високої якості життя сучасної зайнятої людини. Кожні додаткові п’ять хвилин зекономлені для спілкування з близькими, розмови з друзями або просто для прочитання цікавої книги – прості життєво важливі дрібниці, здатні підтримати комфортний психологічний клімат у сім’ї та на роботі.

Ось чому вкрай розумним рішенням для сучасної молодої сім’ї буде купити рулонні штори з електроприводом, ціна яких є цілком доступною за умови правильного планування сімейного бюджету. Моторизовані рулонні штори з електроприводом можна купити, звернувшись в компанію «Лідер комфорту». Ці вироби дозволяють суттєво економити час на щоденній процедурі підняття та опускання ролет, яка часом виконується кілька разів на день. Той факт, що електричні рулонні штори з дистанційним керуванням можуть керуватися натисканням однієї кнопки на пульті, фактично з будь-якого місця в кімнаті, дуже оцінять батьки маленьких дітей. Новоспечені матері добре знають, що часом новонароджену дитину доводиться носити на руках цілий день, що значно ускладнює виконання найпростіших побутових завдань. А укласти дитину спати вдень буває дуже складно і ось щоб полегшити цей процес ми рекомендуємо купити рулонні штори блекаут з електроприводом. Такі штори на 100% не пропускають світло та створять комфортні умови для сну.

Вкрай корисними можуть бути тканинні ролети автоматичні на пульті керування і для людей похилого віку, яким в силу їх поважного віку складно підтримувати високий рівень активності протягом дня. Такі люди можуть заощадити сили на виконання більш приємних та корисних процедур, наприклад, на щоденну прогулянку парком або заняття йогою.

Рулонні штори з електроприводом Київ нерідко замовляють і власники офісів, щоб заощадити робочий час своїх співробітників на виконання стратегічно важливих завдань фірми та зменшити безцільне ходіння по офісу протягом робочого дня.

Для того, щоб автоматичні рулонні штори купити з максимальною вигодою, розумно було б розібратися в різноманітності моделей представлених на сучасному ринку, щоб віддати перевагу найбільш якісному виробу. Слід розуміти, що коли Ви вибираєте якісні моторизовані тканинні ролети з електроприводом, ціна їх не може бути занадто дешевою. Адже рулонні штори на батарейках з акумулятором – сучасний високотехнологічний виріб, який не просто забезпечує додатковий комфорт перебування в будинку, а може стати невід’ємною частиною системи «Розумний дім». Найбільш відомі для наших співвітчизників автоматичні рулонні штори з електроприводом Xiaomi Aqara Roller Shade Controller Apple HomeKit у «Розумний дім». Однак, розумний електропривод для тканинних ролет Xiaomi Aqara Roller Shade Controller все ж таки має один істотний недолік: в ньому відсутній акумулятор. Таким чином, без мережі, а також у разі перебоїв із електрикою дана система працювати просто не буде. З цієї точки зору, краще замовляти рулонні штори з автоматичним керуванням somfy, оскільки дана система має модифікації із вбудованим акумулятором. При цьому ідеально підійдуть тканинні ролети з мотором somfy в «Розумний дім».

Незважаючи на те, що коли Ви купуєте автоматичні рулонні штори, ціна їх не може бути занадто низькою, не варто і занадто переплачувати за дані вироби. Зокрема, компанія «Лідер Комфорту» пропонує Вам якісні ролети з електроприводом купити Київ за ціною доступною для рядового жителя нашої країни. Рулонні штори з електроприводом somfy доступні для замовлення в нашій компанії, зарекомендували себе на світовому ринку автоматизованих ролет, як одні з найякісніших, надійних і довговічних виробів.

Якщо Ви прийняли рішення придбати високоякісні ролети з дистанційним керуванням Київ, пропонуємо Вам замовити у нас рулонні штори з автоматикою Somfy.

ПЕРЕВАГИ АВТОМАТИЗАЦІЇ

Швидке керування всіма ролетами
Наявність автоматики позбавить Вас від утомливого піднімання та опускання кожної ролети вручну. За допомогою одного пульта можна керувати всіма ролетами в будинку, окремими групами або кожною ролетою окремо.
Керування по таймеру
Для управління шторами за розкладом або їх довільної роботи (ефект присутності господарів будинку) є можливість додатково придбати радіопульт з таймером.
Інтеграція в систему "розумний дім"
Всі тканинні ролети з електроприводом, які ми виготовляємо, мають можливість підключення до системи "Розумний будинок". У Вас з'явиться можливість керувати шторами за допомогою смартфона з будь-якого місця.
Надійність та довговічність
При моторизації рулонних штор зникає необхідність безпосереднього контакту з ними під час регулювання світлового потоку. Знижується рівень навантаження на конструкцію, тим самим збільшується термін експлуатації.

ВИРОБНИКИ АВТОМАТИКИ ДЛЯ ТКАНИНИХ РОЛЕТ

Преміум автоматика (Франція)
Не дорога автоматика для систем «Розумний дім» (Китай)
Бюджетна автоматика (Туреччина)
SOMFY
Бренд, який є лідером засобів автоматизації на світовому ринку
Aqara
Виробник систем класу «Розумний дім» від всесвітньо відомої корпорації XIAOMI
MOSEL
Перевірений часом хороший аналог провідного виробника автоматики
Автоматика SOMFY (Франція)

Переваги
• Якість та надійність світового бренду Somfy
• Широкий ряд варіантів приводів для тканинних ролет будь-яких розмірів
• Безшумна робота електроприводів серії Somfy Sonesse®
• Можливість встановлення улюбленого положення «my» натисканням однієї кнопки
• Дистанційне налаштування верхнього та нижнього кінцевих положень для версії RTS
• Монтаж без підключення до електромережі (електроприводи з літій-іонним акумулятором)
• Сумісність із системами домашньої автоматизації TaHoma® RTS та Connexoon® RTS
• Гарантія до 5 років
Керування вимикачем або підключення до "Розумного Будинку"

Ціна комплекту автоматики 180 EUR

Керування за допомогою радіопульта

Ціна комплекту автоматики 273 EUR

Бездротове радіокерування на li-ion акумуляторах

Ціна комплекту автоматики 333 EUR

Радіопульти SOMFY серії Situo RTS

Situo 1 RTS Pure

Situo 1 RTS Silver

SITUO 1 RTS ROSE GOLD

SITUO 1 RTS GOLD

Situo 5 RTS Pure

Situo 5 RTS Silver

SITUO 5 RTS ROSE GOLD

SITUO 5 RTS GOLD

Опис
Серія пультів Situo, спеціально розроблена для того, щоб вписатися в оздоблення вашого будинку. Це елемент декору, який чудово підійде найелегантнішому інтер'єру. Одноканальний радіопульт Situo 1 RTS призначений для керування однією конструкцією або групою конструкцій. П'ятиканальний радіопульт Situo 5 RTS призначений для керування від 1 до 5 конструкціями або групами конструкцій.
Радіопульти SOMFY серії Telis RTS

TELIS 6 CHRONIS RTS PURE

TELIS 6 CHRONIS RTS SILVER

TELIS 16 RTS PURE

TELIS 16 RTS SILVER

TELIS 16 RTS
Радіопульт для керування від 1 до 16 конструкціями або групами конструкцій з LCD дисплеєм. Можна призначити ім'я та іконку кожної групи конструкцій.
TELIS 6 CHRONIS RTS
Радіопульт для керування від 1 до 6 конструкціями або групами конструкцій з LCD дисплеєм і функцією таймерного програмування. Можливості: автоматичне/ручне керування, функція таймерного керування, централізоване керування, ефект присутності, сутінки (астрономічна програма), керування сонячною автоматикою.
Настінні вимикачі SOMFY серії Smoove

Smoove Origin RTS

Smoove Origin 2 RTS

Smoove Origin 4 RTS

Smoove UNO

Smoove DUO

Smoove Origin RTS
Настінні бездротові радіопередавачі призначені для керування 1, 2 або 4 конструкціями, або групами конструкцій відповідно. Радіопередавач живиться від батарейки і може бути встановлений будь-де без підготовки.
Smoove UNO, Smoove DUO
Кнопкові вимикачі призначені для керування одним і, відповідно, двома електроприводами. Перемикачі можуть мати два режими роботи клавіш: з фіксацією і без фіксації. Кнопковий вимикач призначений для встановлення на стіну із заздалегідь підготовленою внутрішньою проводкою.
Дизайнерські рамки
Вибір з кількох кольорів рамок дозволяє знайти відповідне рішення для будь-яких інтер'єрів. Кріплення в рамці здійснюється простим клацанням модуля. Доступні кольори рамок: білий, сріблястий матовий, чорний, світлий бамбук, бурштиновий бамбук, вишня, горіх.
Автономні сонячні радіодатчики SOMFY

SUNIS INDOOR
WIREFREE RTS

THERMOSUNIS INDOOR
WIREFREE RTS

SUNIS
WIREFREE RTS

SUNIS INDOOR WIREFREE RTS
Внутрішній сонячний радіодатчик для комфорту та енергозбереження. Автоматично закриває або відкриває штори залежно від інтенсивності сонячного світла і налаштованого порогу спрацьовування. 2 положення присоски: може бути розміщений на віконному склі, рамі або підвіконні.
THERMOSUNIS INDOOR WIREFREE RTS
Сонячно-температурний радіодатчик. Автоматично закриває або відкриває штори залежно від інтенсивності сонячного світла та температури. Якщо налаштоване граничне значення температури в приміщенні ще не перевищено, команда на рух штор неактивна для того, щоб використовувати сонячне тепло і в зимових умовах знизити витрати на опалення.
SUNIS WIREFREE RTS
Абсолютно автономний радіодатчик сонця для фасадів. Автоматично закриває або відкриває штори залежно від інтенсивності сонячного світла і налаштованого порогу спрацьовування.
Автоматика XIAOMI AQARA (Китай)

Переваги
• Надійність та якість від відомої у всьому світі корпорації Xiaomi
• Доступні ціни на електроприводи рулонних штор та інші компоненти системи "Розумний дім"
• Не високий шум роботи електроприводів
• Зворотній зв'язок, вказує на скільки відсотків закриті штори в цей момент
• Дистанційне налаштування в застосунку верхнього та нижнього кінцевих положень
• Підключення до системи "Розумний дім" Aqara через бездротовий протокол Zigbee
• Керування за допомогою застосунків Apple Home, Aqara Home та MiHome
• Гарантія 2 роки
Керування зі смартфона (Розумний Дім)

Ціна електроприводу 150 EUR

Модулі керування розумним будинком Xiaomi Aqara

Xiaomi Aqara Hub M1S
Apple HomeKit

Xiaomi Aqara Hub
Gateway M2 Apple HomeKit

Автоматика MOSEL (Туреччина)

Переваги
• Якість, яку контролює турецький бренд Mosel
• Доступна ціна на автоматику
• Середній шум роботи електроприводів
• Можливість підключення до системи "Розумний дім" через силове реле
• Гарантія 2 роки
Керування вимикачем або підключення до "Розумного Будинку"

Ціна комплекту автоматики 80 EUR

Керування за допомогою радіопульта

Ціна комплекту автоматики 120 EUR

Елементи керування MOSEL

DC 104

DC 105

DC 106

DC 107

DC 317

DC 448

DC 866

Mosel DC 104, DC 105
Одноканальний та п'ятиканальний радіопульти призначені для керування однією та відповідно від 1 до 5 конструкціями або групами конструкцій плюс один загальний канал.
Mosel DC 106, DC 107
Дев'ятиканальний та п'ятнадцятиканальний радіопульти з LCD дисплеєм призначені для керування від 1 до 9 і відповідно від 1 до 15 конструкцій або групами конструкцій плюс один загальний канал.
Mosel DC 317
П'ятнадцятиканальний настінний радіопульт з LCD дисплеєм призначений для керування від 1 до 15 конструкцій або групами конструкцій.
Mosel DC 448
П'ятиканальний настінний радіопульт з LCD дисплеєм та таймером призначений для керування від 1 до 5 конструкцій або групами конструкцій.
Mosel DC 866
Вбудований настінний вимикач для керування електроприводом без радіоприймача.

матеріали

Колір
Структура
Сонцезахист
Виробник
Цінова категорія

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Заявка

Залишіть заявку на безкоштовний замір у нас на сайті або зв'яжіться з нами по телефону.

викликати замірника
2

Замір

Замірник приїде у зручний для Вас час із каталогами та зразками продукції.

викликати замірника
3

Виробництво

Ви підтверджуєте свій вибір і вносите аванс, замовлення надходить у виробництво.

викликати замірника
4

Встановлення

Після виготовлення, монтажник доставить та встановить Ваше замовлення. Розрахунок. Гарантія.

викликати замірника

отримайте консультацію фахівця

Залишіть номер телефону і ми перетелефонуємо Вам найближчим робочим часом

Політика конфіденційності