Графік роботи офісу

пн - пт 9:00 - 18:00

сб 10:00 - 16:00

Дверні москітні сітки

Дверні москітні сітки - ідеальний варіант для захисту дверей від комах, пуху і листя. Москітні сітки на двері виготовляються із посиленого профілю, посередині сітки встановлюється перегородка (імпост) для додаткової міцності. Щоб сітка не відкривалася від вітру, вона фіксується магнітами.
Ціна від 805 грн/м²
Профіль:
5
кольорів
Виготовлення:
від 4
днів
Різновиди:
4
види
Гарантія:
1
рік

Дверні москітні сітки від Лідер Комфорту

Будь-яка сучасна людина знайома з виробом, який, поряд з іншими досягненнями цивілізації, став для нас певним гарантом комфорту та високої якості життя. Чи хтось засумнівається у необхідності встановлювати антимоскітні сітки на двері. Адже москітна сітка на двері балкона, лоджії, веранди чи вхідну групу в приватному будинку дозволяє забезпечити вільний доступ мешканців усередину приміщення, одночасно захистивши квартиру чи будинок від настирливих комарів, мух, ос, надлишкового пилу та тополиного пуху. Сітка москітна на двері виготовляється з посиленого профілю, а по середині для додаткової міцності знаходиться перегородка (імпост).

Двері з москітною сіткою повинні легко відчинятися без необхідності демонтажу антимоскітного виробу, що обумовлює додаткові функціональні особливості сіток, що використовуються для отворів. Звичайно, існують дорожчі аналоги стандартних антимоскітних сіток, що дозволяють ефективно захистити від проникнення комах через вхідні двері. Однак найбільш поширеною, зважаючи на істотно меншу вартість при досить високому рівні зручності використання, є стандартна москітна сітка на двері на петлях.

З самої назви зрозуміло, що москітні сітки на петлях відкриваються за тим же принципом, що і звичайні двері, дозволяючи легко увійти в приміщення або вийти з нього. Істотною перешкодою для цього може стати, хіба що, відсутність достатнього вільного простору навколо отвору, адже москітна сітка для дверей повинна відкриватись у протилежний бік від самих дверей, на які вона встановлена. Таким чином, москітна сітка на двері купити Київ, яку можна звернувшись в нашу компанію, традиційно монтується з торця дверної рами.

Найчастіше встановлюється москітна сітка на балконні двері, однак, у деяких випадках може знадобитися її монтаж на вході в будинок або на веранду. У всіх цих випадках ідеальним рішенням стане сітка москітна на двері Альфа і Альфа-люкс. Це якісні та в той же час доступні за ціною вироби, тому купити сітку на двері може дозволити собі будь-яка сім’я незалежно від рівня достатку. Доказом цього є те, що москітні сітки на двері ціна яких залежить від розмірів дверного отвору та побажань замовника щодо комплектуючих матеріалів (від яких може залежати ступінь герметичності прилягання готового виробу до дверної рами), залишаються одними з найбільш затребуваних та широко поширених виробів на ринку віконної фурнітури.

Купити москітну сітку Ви можете звернувшись до компанії «Лідер комфорту». Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, що Вас цікавлять, і допоможуть вибрати найбільш підходящу Вам модель.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Заявка

Залишіть заявку на безкоштовний замір у нас на сайті або зв'яжіться з нами по телефону.

викликати замірника
2

Замір

Замірник приїде у зручний для Вас час із каталогами та зразками продукції.

викликати замірника
3

Виробництво

Ви підтверджуєте свій вибір і вносите аванс, замовлення надходить у виробництво.

викликати замірника
4

Встановлення

Після виготовлення, монтажник доставить та встановить Ваше замовлення. Розрахунок. Гарантія.

викликати замірника

отримайте консультацію фахівця

Залишіть номер телефону і ми перетелефонуємо Вам найближчим робочим часом

Політика конфіденційності