Графік роботи офісу

пн - пт 9:00 - 18:00

сб 10:00 - 16:00

Порт'єри та гардини

Порт'єри та гардини стали невід'ємною частиною сучасного інтер'єру. Порт'єри є штори з щільної непрозорої тканини. Вони мають значний об'ємний вигляд і можуть повністю блокувати денне світло. Гардини – навпаки складаються з нещільної напівпрозорої, а найчастіше навіть прозорої тканини.
Ціна від 805 грн/пог. м
Каталог:
3500
тканин
Виготовлення:
від 10
днів
Різновиди:
150
видів карнизів
Гарантія:
1
рік

Порт'єри та гардини від Лідер Комфорту

Часом у кожного з нас виникає бажання швидко і недорого оновити набридлий інтер’єр. Найбільш простим, доступним і, як правило, безпрограшним способом привнести родзинку у звичну обстановку будинку є рішення купити гардини у вітальню, спальню або будь-яку іншу кімнату. Ці тонкі напівпрозорі завіси, покликані, з одного боку, підкреслити внутрішнє оздоблення будинку, а з іншого, м’яко розсіювати прямі сонячні промені, мимоволі опиняються в центрі уваги кожного, хто швидко звертає свій погляд до вікна.

До цього часу широкою користуються популярністю гардини для кухні фото. У цій кімнаті сім’я, як правило, проводить досить багато часу. Отже, гармонійна і приємна для очей обстановка тут є запорукою гарного настрою домочадців протягом усього дня. Водночас, відсутність необхідності систематично затемняти приміщення, як це робиться в спальні або дитячій кімнаті, дозволяє в оформленні кухонного вікна обійтися без додаткових портьєрів, можна підібрати й купити гардини на кухню, фото яких ви можете подивитися в прикладах наших робіт.

Вибираючи гардини в зал фото, можна зупинити свій вибір на простіших моделях, змістивши основний акцент на стильні дизайнерські гардини та штори.

Вибираючи гардини для спальні, також часто вибирають моделі, що мають дуже лаконічний дизайн, оскільки саме в цій кімнаті вони (для забезпечення захисту людей, що сплять від яскравих сонячних променів) однозначно будуть комбінуватися з більш щільними завісами. Доступні для замовлення нашої компанії гардини в спальню можна комбінувати як з традиційними портьєрами, так і з будь-якими іншими сучасними різновидами штор.

Якщо Ви рішуче налаштовані замінити на нові Ваші штори гардини купити недорого можна, звернувшись до нашої компанії. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящу до Вашого інтер’єру модель, а при необхідності пошиємо на замовлення з урахуванням Ваших індивідуальних побажань, що дозволить Вам купити гардини Київ, які будуть підходити саме Вам.

Бажаючи більш глобальних змін в інтер’єрі власного житла, можна замовити гардини в дитячу, або піти далі, і на додаток до них підходящі за стилем портьєри купити Київ недорого. Необхідним атрибутом інтер’єру протягом багатьох років залишаються портьєри в спальню, де, крім чисто естетичної функції, вони виконують не менш важливе завдання захисту від яскравого сонячного світла. Не меншою популярністю серед наших співвітчизників користуються і портьєри в зал фото, дозволяючи вигідно перетворити простір кімнати, створити святкову та ошатну обстановку, додати кімнаті домашнього затишку або навпаки привнести лиску та шарму. Для того, щоб виріб максимально гармоніював з вашою кімнатою, Ви можете купити портьєри фото яких здадуться Вам найбільш підходящими. А додатковий візит до нашого офісу в м. Київ дозволить остаточно розвіяти сумніви щодо обраної моделі.

Якщо Ви бажаєте купити гардини Україна, проживаючи в будь-якому регіоні нашої країни, Ви можете оформити замовлення онлайн і наші менеджери із задоволенням зв’яжуться з Вами для обговорення всіх деталей вибору та пересилання товару.