Графік роботи офісу

пн - пт 9:00 - 18:00

сб 10:00 - 16:00

Карнизи для штор

Перш ніж повісити в будинку або квартирі затишні штори, Вам доведеться вибрати та встановити карнизи. Їхнє дизайнерське значення в декорі вікон не варто недооцінювати. Наш салон пропонує величезний вибір шторних карнизів, додаткової фурнітури та декоративних елементів прикрас.
Ціна від 239 грн/пог. м
Каталог:
150
варіантів
Постачання:
від 4
днів
Різновиди:
8
категорій
Гарантія:
2
роки

Карнизи для штор від Лідер Комфорту

Оформляючи свій віконний отвір класичними шторами, Ви незмінно зіткнетеся з необхідністю купити карнизи для штор в Україні. Різноманітність видів та модифікацій цих виробів, доступних на сучасному ринку, здатне ввести в ступор навіть найдосвідченішого естета.

Залежно від місця кріплення розрізняють настінні та стельові карнизи для штор фото в інтер’єрі яких Ви можете побачити у нашому каталозі.

Виходячи з матеріалу, з якого виготовляються настінні карнизи, їх можна поділити на дерев’яні та металеві. Карнизи для штор металеві можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Так до цього виду виробів можна віднести як стандартні алюмінієві карнизи Київ, так і менш поширені, зважаючи на їх вищу вартість і вузьку стилістичну спрямованість, але, безсумнівно, вишуканіші, ковані карнизи. Не менш дорого та стильно виглядають в інтер’єрі та дерев’яні карнизи.

Найбільш доступними для широкого кола споживачів, а тому найбільш затребуваними є класичні алюмінієві карнизи фото, яких представлені на нашому сайті.

Карнизи стельові Київ, у свою чергу, за типом матеріалу поділяються на пластикові та алюмінієві профільні карнизи. При цьому цілком очікувано, що алюмінієві профілі є міцнішими, а разом з тим і дорожчими моделями, здатними витримувати більшу вагу фіранок.

З погляду форми та стилю настінних карнизів, можна вибирати між такими варіантами як класичні карнизи, які відрізняються простотою та лаконічністю форм, а тому підійдуть для різних за стилем віконних фіранок. І дизайнерські карнизи, які помітно виділяються своїми нестандартними формами та добре продуманими деталями, стилізованими під певний різновид дизайнерських штор.

Існують і нестандартні модифікації цього виду виробів, які включають настінні міні-карнизи (або як їх ще називають, розсувні), і гнучкі стельові.

Конструкція міні-карниза передбачає використання телескопічної штанги для штор, що дозволяє індивідуально регулювати довжину, залежно від кімнати, в якій він використовуватиметься, ширини віконного отвору та бажаної ширини штор. Водночас варто пам’ятати, що такі вироби не підходять для масивних важких завіс, вони ідеально підійдуть для кріплення легких гардин (наприклад, в кухні).

Гнучкі карнизи, у свою чергу, відносяться до стельових, виконані з алюмінієвої або пластикової гнучкої стрічки, що дозволяє використовувати його на вікнах нестандартних конфігурацій, таких як: еркерні або арочні вікна.

Купити карнизи для штор Київ, вибравши модель, що сподобалася, з великого каталогу (від дизайнерських настінних до гнучких профільних виробів), можна звернувшись до компанії «Лідер Комфорту». У нас Ви можете вибрати вироби з будь-якого доступного на сучасному ринку матеріалу: широко поширені та практичні алюмінієві, натуральні та стильні дерев’яні, вишукані та довговічні ковані карнизи купити Київ Україна.

Види карнизів

Класичні

Дизайнерські

Ковані

Дерев'яні

Міні-карнизи

Алюмінієві

Пластикові

Гнучкі

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Заявка

Залишіть заявку на безкоштовний замір у нас на сайті або зв'яжіться з нами по телефону.

викликати замірника
2

Замір

Замірник приїде у зручний для Вас час із каталогами та зразками продукції.

викликати замірника
3

Виробництво

Ви підтверджуєте свій вибір і вносите аванс, замовлення надходить у виробництво.

викликати замірника
4

Встановлення

Після виготовлення, монтажник доставить та встановить Ваше замовлення. Розрахунок. Гарантія.

викликати замірника

отримайте консультацію фахівця

Залишіть номер телефону і ми перетелефонуємо Вам найближчим робочим часом

Політика конфіденційності