Графік роботи офісу

пн - пт 9:00 - 18:00

сб 10:00 - 16:00

Електрокарнизи

Автоматичні карнизи (електрокарнизи) – це сучасне рішення для максимально комфортного керування шторами. Переваги швидкого дистанційного керування великими та важкими шторами важко недооцінити. Представлені в нашому асортименті моторизовані карнизи безшумні, споживають мінімум електроенергії.
Ціна від 7517 грн/шт
Каталог:
4
види карнизів
Виготовлення:
від 5
днів
Різновиди:
2
бренди
Гарантія:
до 5
років

Електрокарнизи для штор від Лідер Комфорту

Моторизовані штори, зокрема найбільш відомі широкому колу людей, штори з електроприводом Xiaomi, безсумнівно, стали трендом останніх років у дизайні інтер’єру. Зручні та практичні штори на пульті, ціна яких повністю виправдовується тим комфортом, який вони здатні привнести в наше життя, стають все більш доступними для широкого кола споживачів. І це зовсім не дивно.

Розсувні штори з електроприводом – один з атрибутів сучасного життя зайнятої людини, що дозволяє спростити наше життя, максимально автоматизувавши щоденні ритуали пробудження та засинання. Автоматичні карнизи для штор купити які може дозволити собі кожен охочий, позбавлять Вас необхідності щовечора підходити до вікна, щоб вручну опустити фіранки. При цьому, Ви можете бути впевнені в тому, що Вам не доведеться прокидатися раніше належного часу через яскраве сонячне світло. Ось чому моторизовані штори – раціональне придбання для зайнятих людей або сімей з маленькими дітьми, що повністю себе виправдовує.

Штори з автоматикою та дистанційним керуванням можуть являти собою будь-яке дизайнерське рішення. Електрокарнизи можуть бути вигнуті та приймати необхідну для інтер’єру форму. Однак якої б форми карниз Ви не обрали для встановлення у своєму будинку або офісі, Вам однозначно підійдуть електрокарнизи для штор somfy.

Саме цей виріб, бувши найбільш сучасним, якісним та просунутим на сучасному ринку віконних світлофільтрів та фурнітури до них, дозволяє повністю відтворити комфорт, який пропонують нам відомі автоматичні розумні штори Xiaomi Aqara smart curtain. При цьому електропривод для штор somfy має істотну перевагу перед своїм аналогом, яким є електрокарниз xiaomi, оскільки, на відміну від останнього, може бути оснащений вбудованим акумулятором, що забезпечить безперебійну роботу системи у разі відключення електрики.

Якщо Ви переконалися у своєму рішенні придбати штори з електроприводом ціна не повинна відштовхнути Вас від покупки, адже електрокарнизи для штор Київ популярні на ринку через свою бездоганну і безперебійну роботу протягом тривалого часу, а інвестиції у свій відпочинок однозначно окупляться сторицею. Тому сміливо звертайтесь до нашого офісу для того, щоб замовити штори з електроприводом Київ. Ми гарантуємо Вам, що Ви не зневіритеся у своєму виборі!

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1

Заявка

Залишіть заявку на безкоштовний замір у нас на сайті або зв'яжіться з нами по телефону.

викликати замірника
2

Замір

Замірник приїде у зручний для Вас час із каталогами та зразками продукції.

викликати замірника
3

Виробництво

Ви підтверджуєте свій вибір і вносите аванс, замовлення надходить у виробництво.

викликати замірника
4

Встановлення

Після виготовлення, монтажник доставить та встановить Ваше замовлення. Розрахунок. Гарантія.

викликати замірника

отримайте консультацію фахівця

Залишіть номер телефону і ми перетелефонуємо Вам найближчим робочим часом

Політика конфіденційності